46 Jobs | 974661 Resumes

Zmiany Personalne

Marcin Jędrasiewicz na czele serwisów informacyjnych Interia.pl

 

Marcin Jędrasiewicz objął stanowisko dyrektora serwisów informacyjnych Interia.pl. Poprzednio pracował w Polsat News, a wcześniej m.in. w TVP Info, TV 4 i Polsacie.

Jako dyrektor serwisów informacyjnych Interii Marcin Jędrasiewicz (na zdjęciu) będzie odpowiadał za zarządzanie i rozwój stron i działów takich jak Fakty, Biznes, Motoryzacja, Sport, Polska lokalna, Interia360, PC Format i Nowe Technologie. Będzie zajmował się tworzeniem i realizacją strategii redakcyjnej tych serwisów, koordynacją i organizacją ich pracy oraz nadzorowaniem nowych projektów i akcji redakcyjnych.

 

Poprzednio funkcję dyrektora serwisów informacyjnych Interia.pl pełnił Krzysztof Fijałek, który w lipcu objął w portalu nowo utworzone stanowisko dyrektora wydawniczego .

 

Marcin Jędrasiewicz przez ostatnie dwa lata pracował w Polsat News, gdzie współtworzył i wydawał codzienny program publicystyczny „To był dzień”, a także był wydawcą dnia. Wcześniej przez półtora roku pełnił funkcję zastępcy szefa serwisów informacyjnych TVP Info, odpowiadając za wprowadzanie nowych formatów i reorganizację pracy redakcji. Natomiast w latach 2000-2007 pracował jako reporter, prezenter serwisów informacyjnych, autor programów publicystycznych i redaktor wydania w TV4 i Polsacie. Karierę zaczynał w regionalnych stacjach radiowych i telewizyjnych we Wrocławiu i Jeleniej Górze, skąd pochodzi.

Leave a comment:

©2021 ExecutiveSurf | +44 2077291837 | Registered in England no. 1111 7389 - VAT. GB 291 0514 23