46 Jobs | 974661 Resumes

09/05 Zmiany Personalne

Agnieszka Krawczak Key Account Managerem w agencji Partner ASM

 

Do zespołu agencji Partner ASM dołącza Agnieszka Krawczak. Poprzednio pracowała w Sony Poland, na stanowisku Marketing Koordynator.

W Partner ASM Agnieszka Krawczak objęła stanowisko Key Account Manager. Będzie odpowiedzialna za budowanie relacji biznesowych z kluczowymi klientami agencji z branży FMCG. Do jej obowiązków należeć będą m.in. rozpoznawanie i definiowanie potrzeb klientów oraz doradztwo w zakresie proponowanych rozwiązań, przygotowywanie prezentacji dla klientów, kontrola realizacji standardów merchandisingowych, ścisła współpraca z przedstawicielami handlowymi oraz koordynacja ich pracy, raportowanie do Dyrektora Działu Obsługi Klienta. W gronie klientów, którymi opiekować się będzie Agnieszka Krawczak, znajdują się m.in. 3M, Dr. Oetker, Energizer, Joanna, North Coast, Pamapol, Piwniczanka, Polmlek, Roleski czy Rolnik.

– Portfolio naszych klientów rośnie i dlatego musimy rozbudowywać również dział obsługi klienta. Chcemy jak najpełniej wykorzystać doświadczenie Agnieszki zdobyte w międzynarodowym koncernie
– mówi Patryk Górczyński, dyrektor operacyjny Partner ASM.

Ostatnie 4 lata swojej zawodowej kariery Agnieszka Krawczak spędziła w Sony Poland Sp. z o.o., gdzie przez ostatnie 3 lata była Marketing Koordynatorem. Do jej obowiązków należały m.in. udział w rozwoju i wdrażaniu planów marketingowych oraz wspieranie sprzedaży, utrzymywanie relacji z dziennikarzami i ambasadorem marki, organizacja eventów, targów, konferencji prasowych, szkoleń; przygotowywanie materiałów promocyjnych BTL, cykliczna publikacja biuletynu z informacjami handlowymi, odpowiedzialność za budżet w ramach realizacji powierzonych projektów; analizy rynkowe i monitoring konkurencji, przygotowywanie raportów rynkowych i sprzedażowych.

Leave a comment:

©2022 ExecutiveSurf | +44 2077291837 | Registered in England no. 1111 7389 - VAT. GB 291 0514 23