46 Jobs | 974661 Resumes

06/05 Zmiany Personalne

Robert Derkacz nowym Dyrektorem Sprzedaży ING Życie
Robert Derkacz nowym Dyrektorem Sprzedaży ING Życie 1 kwietnia 2011 r. do zarządu ING Usługi Finansowe S.A. dołączył Robert Derkacz, obejmując stanowisko Dyrektora Sprzedaży.

Robert Derkacz został również powołany w skład  zarządu  ING Towarzystwa Ubezpieczeń na Życie S.A. Objęcie przez niego funkcji członka zarządu nastąpi po uzyskaniu zezwolenia Komisji Nadzoru Finansowego.

W ING Życie  Robert Derkacz  będzie odpowiedzialny za strategię oraz rozwój sprzedaży ubezpieczeń indywidualnych i grupowych  ING Życie przez różne kanały dystrybucji. Do obszaru odpowiedzialności Roberta Derkacza będzie również należeć działalność akwizycyjna na rzecz ING Otwartego Funduszu Emerytalnego.

Robert Derkacz od 1994  r. pracował w międzynarodowej firmie tytoniowej British American Tobacco (BAT). W swojej karierze pełnił między innymi funkcje Dyrektora Sprzedaży  i członka zarządu w BAT Polska, Dyrektora Sprzedaży w Europie Centralnej i Wschodniej z siedzibą w Hamburgu oraz Dyrektora Generalnego w BAT
Irlandia.

Robert Derkacz studiował germanistykę na Uniwersytecie Adama Mickiewicza w Poznaniu; aktualnie kończy studia Executive MBA w CASS Business School w Londynie. Jego pasją jest strategia biznesowa, rozwój organizacji oraz zarządzanie talentem.

Od wielu lat ING Życie zapewnia ochronę życia i zabezpiecza finansową przyszłość wielu Polaków. Do 2015 r. firma  zamierza pozyskać milion klientów. ING Życie stawia na wzrost poprzez rozwój kanałów sprzedaży  i koncentrację na jakości obsługi klienta.  Ostatnio firma wprowadziła do sprzedaży innowacyjną polisę ochronno-inwestycyjną „Sposób na Przyszłość”.

Leave a comment:

©2022 ExecutiveSurf | +44 2077291837 | Registered in England no. 1111 7389 - VAT. GB 291 0514 23