46 Jobs | 974661 Resumes

14/04 Zmiany Personalne

Zakończyły się przesłuchania kandydatów do zarządu TVP
Zakończyły się przesłuchania kandydatów do zarządu TVP Zakończyły się przesłuchania kandydatów do zarządu Telewizji Polskiej. Rada Nadzorcza wczoraj i dziś przesłuchała dziewięć osób, które dotarły do ostatniego, trzeciego etapu konkursu. Decyzję o wyborze rada podejmie prawdopodobnie w piątek. Jednak ostateczna decyzja będzie należała do Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji, która przeanalizuje przedłożony jej wniosek.

Nominacje będą trzy: TVP ma mieć jednego prezesa i dwóch członków zarządu. Zgodnie z ustawą przesłuchania rejestrowano audiowizualnie. Będzie można się z nimi zapoznać jeszcze dziś. Mają się znaleźć na oficjalnej stronie Telewizji Polskiej koło godziny 20.00. Będą upublicznione bez skrótów.

Przeciętnie przesłuchanie kandydata trwało od półtorej do dwóch godzin, jedynie Juliusza Brauna, który tymczasowo zarządza telewizją publiczną, 50 minut. Szansę na prezesurę TVP mają: wspomniany Juliusz Braun, Piotr Dmochowski-Lipski, Robert Kozak, Maciej Pawlicki, Bogusław Piwowar, Tomasz Posadzki, Stanisław Wójcik, Marian Zalewski i Sławomir Lech Zieliński.

Leave a comment:

©2022 ExecutiveSurf | +44 2077291837 | Registered in England no. 1111 7389 - VAT. GB 291 0514 23