46 Jobs | 974661 Resumes

12/04 Zmiany Personalne

Konrad Szałkiewicz nowym Dyrektorem Herbalife
Konrad Szałkiewicz nowym Dyrektorem Herbalife Z dniem 31 marca 2011 stanowisko Country Directora Herbalife na Polskę, Czechy i Słowację objął Konrad Szałkiewicz. Został powołany na to stanowisko w drodze rekrutacji przez Zarząd Regionalny Herbalife. Nowy Dyrektor będzie pracował w biurze w Warszawie.

Konrad Szałkiewicz studiował w Wyższej Szkole Humanistyczno-Ekonomicznej w Łodzi. Rozpoczął swoją karierę zawodową w 1997 roku, jako Przedstawiciel Handlowy w firmie Mars / Masterfoods Polska. W ciągu kolejnych ośmiu lat pełnił funkcje menedżerskie w różnych obszarach Działu Sprzedaży oraz Szkoleń, m.in. jako Regionalny Menedżer ds. Klientów Kluczowych i Menedżer Działu Szkoleń Sprzedaży. Następnie przeniósł się do Avon Cosmetics, gdzie odpowiadał za wdrożenie nowego modelu biznesowego, pełniąc m.in. funkcje Menedżera ds. Szkoleń i Rozwoju Biznesu oraz Menedżera Działu Wsparcia Sprzedaży.

W ostatnich latach, od 2008 roku pracował dla Oriflame, jako Dyrektor Sprzedaży na Polskę.

Jest entuzjastą fitness – regularnie biega, interesuje się także nowymi technologiami.

„Nowy członek zespołu Herbalife jest liderem, który osiąga wyniki przez przywództwo, angażuje ludzi na wszystkich szczeblach w organizacji, budując silne relacje w zespole. Pan Konrad Szałkiewicz posiada czternastoletnie doświadczenie w zarządzaniu ludźmi, między innymi zespołami menedżerów wyższego szczebla, trenerami, przedstawicielami handlowymi oraz niezależnymi przedsiębiorcami. Nowy Dyrektor na Polskę, Czechy i Słowację przynosi ze sobą bogate doświadczenie w branży sprzedaży bezpośredniej. Jesteśmy przekonani, że pomoże jeszcze bardziej przyspieszyć rozwój Herbalife w Polsce, Czechach i na Słowacji” – wybór nowego Dyrektora komentuje Edyta Kurek, Wiceprezes na Wschodnią Europę Centralną oraz Bliski Wschó

Leave a comment:

©2022 ExecutiveSurf | +44 2077291837 | Registered in England no. 1111 7389 - VAT. GB 291 0514 23