46 Jobs | 974661 Resumes

Zmiany Personalne – 2 Grudnia 2010

Panasonic: www.panasonic.pl

Ireneusz Smaga nowym prezesem polskiego oddziału Panasonic Marketing Europe

Ireneusz Smaga nowym prezesem polskiego oddziału Panasonic Marketing Europe Polski oddział firmy Panasonic Marketing Europe informuje, iż z dniem 15 listopada br. stanowisko prezesa w polskim oddziale ale japońskiego koncernu objął pan Ireneusz Smaga, który dotychczas pełnił funkcję wiceprezesa w firmie LG Electronics Polska.

Ireneusz Smaga zastąpił na stanowisku Junichi Suzukiego, dyrektora zarządzającego Central Eastern Europe Group w Panasonic Marketing Europe, który do tej pory pełnił obowiązki prezesa polskiego oddziału. W ramach swoich zadań pan Smaga będzie zarządzał zarówno strukturami firmy Panasonic Marketing Europe w Polsce jak i również operacjami w krajach bałtyckich (Litwa, Łotwa i Estonia).

„Panasonic to jeden ze światowych liderów elektroniki konsumenckiej a jednocześnie symbol jakości i innowacyjnych rozwiązań” – mówi Ireneusz Smaga – „Praca w firmie o takiej renomie będzie dla mnie ekscytującym wyzwaniem”

Ireneusz Smaga ma 43 lata, jest absolwentem Akademii Ekonomicznej w Katowicach oraz programu International Executive w INSEAD – jednej z najbardziej znanych szkół biznesu na świecie. Przed rozpoczęciem pracy w polskim oddziale Panasonic, pracował w LG Electronics Polska na stanowisku wiceprezesa ds. sprzedaży. Jego kariera zawodowa obejmuje również pracę w koncernie Carlsberg, na stanowisku wiceprezesa polskiego oddziału oraz prezesa Carlsberg Estonia/Saku a także dyrektorskie stanowiska w firmach Pepsico oraz Pack-Plast.

Leave a comment:

©2021 ExecutiveSurf | +44 2077291837 | Registered in England no. 1111 7389 - VAT. GB 291 0514 23